English   14437 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Кариера в НПО

Мениджър социални партньорства

Дата на публикуване:
30 август 2024 г.
Валидна до:
31 октомври 2024 г.
Име:
Фондация Дари Време
Област:
София
Град/Село:
София
Пощенски код:
1404
Адрес:
111 Нишава
Телефони:
, 0883444515
Ел. поща:
info@darivreme.com
Тип:
Доброволци

Всяка стъпка, която правим е с идеална цел – наистина да помагаме на хората. С времето разбрахме, че една такава инициатива не е само помощ а и видно не свършваш лист със задачи. В Дари Време те чакат много добри неща и много хора на които можеш да помогнеш, но също така и култура, която е силно фокусирана върху резултати.

„Ако имате желание, дори и да ви липсва опит - това не е проблем. Когато човек прави нещо от сърце - всичко може да се постигне. Тук идеята ни е да градим - това става с желание!"

Фондация „Дари Време” е НПО, което иска да събере хора с големи сърца, които дарявайки времето си да помагат на хора в нужда. Една от целите ни е да изградим платформа, която да предоставя нужни услуги на хора в социално изключване на 90% намаление. Нашата цел е да им предоставим достъп до тези услуги.

Във фондацията търсим талантлив Мениджър социални партньори за да ни помогне изградим корпоративни партньорства. Ако искате да използвате вашите умения и опит, за да допринесете за благотворителни цели и да подобрите обществото, това е вашата възможност.

За позицията

Достигнахме момент в нашето развитие, в който целим да достигнем до повече уязвими хора. Търсим човек, който да създаде общност от социални клиенти, включително хора в бедност, с ТЕЛК, самотни родители и възрастни хора, и да подобри тяхното клиентско преживяване на нашата платформа. Опит с клиенти е задължителен, а опит с уязвими групи е предимство. Както всички в нашия екип, вие също ще бъдете доброволец, мотивиран да работи за социална кауза.

Основни отговорности:
  • Развиване и поддържане на взаимоотношения с нови и съществуващи социални клиенти;
  • Поддържане на връзка със социални клиенти и координация за разрешаване на проблеми, когато това е необходимо
  • Организиране на събития и кампании за привличане и задържане на социални клиенти и създаване на общност;
  • Идентифициране на нови възможности за партньорства и сътрудничество;
  • Създаване на стратегически планове за развитие на взаимоотношенията със социални клиенти;
  • Съдействие в координацията на проекти и инициативи с социални клиенти.

Изисквания:
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Опит в работата с корпоративни клиенти е предимство;
  • Опит в социалната сфера е предимство;
  • Гъвкавост и способност за работа в динамична среда.

Ние предлагаме:
  • Възможност за придобиване на ценен опит в работата с корпоративни клиенти;
  • Възможност за развитие на лидерски и организационни умения;
  • Работа в мотивиран и подкрепящ екип;
  • Възможност за създаване на професионални контакти;
  • Участие в значими и социално отговорни проекти;
  • Възможност наистина да помогнем на хората в нужда.

Ако сте готови да посветите част от времето си за кауза с висока обществена стойност и да развиете уменията си в динамична среда, изпратете своето CV.

Очакваме ви!